Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Marijampolės apylinkės teismas
lt
En

Paslaugos

2013 m. liepos 1 d. startavo Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalas E.teismas.lt, kuriame bet kuriuo paros laiku galite peržiūrėti civilinių ir administracinių bylų, kuriose esate proceso dalyvis, informaciją, klausytis teismo posėdžių garso įrašų, susipažinti su vykstančiais teismo procesais, formuoti ir teismui teikti procesinius dokumentus pagal parengtas dokumentų formas, mokėti žyminį mokestį, teismo paskirtas baudas, priteistas bylinėjimosi išlaidas valstybei.

Darbo su portalu ,,E.teismas.lt” konsultacijas teikia Nacionalinės teismų administracijos specialistai telefonu (8 5)  251 4129, arba el. paštu konsultacija@teismai.lt

Išorės vartotojų darbo su elektroninėmis bylomis tvarką reglamentuojantys teisės aktai:

Lietuvos Respublikos teismų Viešųjų elektroninių paslaugų teikimo taisyklės, patvirtintos Nacionalinės teismų administracijos direktoriaus 2013 m. birželio 21 d. įsakymu

EPP naudotojo vadovas

Elektroniniai valdžios vartai – tai valdžios teikiamų e. paslaugų portalas, kuriame rasite informaciją ir nuorodas į visas svarbiausias Lietuvoje teikiamas viešąsias ir administracines e. paslaugas. Portalą administruoja Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos.

Nacionalinė teismų administracija įgyvendindama projektą „Geresnė pagalba liudytojams ir nusikaltimų aukoms teismo procese, įskaitant saugumo teismų pastatuose sustiprinimą“, finansuojamą iš Norvegijos finansinio mechanizmo programos LT13 „Efektyvumas, kokybė ir skaidrumas Lietuvos teismuose“, sukūrė virtualią teismo posėdžių salę (adresas: http://sale.teismai.lt/).

Virtuali teismo posėdžių salė – tai edukacinė priemonė, skirta visuomenei supažindinti su teismo proceso dalyviais. Virtualios teismo posėdžių salės lankytojai gali susipažinti su teismo procese dalyvaujančiais asmenimis, jų funkcijomis ir atsakomybėmis, teismo posėdžio eiga civilinėse, baudžiamosiose, administracinėse, administracinių teisių pažeidimo bylose. Lankytojai pasirinkę dominantį bylos tipą ar personažą gali judėti po posėdžių salę, susipažinti su posėdžio eiga, rasti atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus ir teikti užklausas.

Teismo darbo laikas

Pirmadienį - ketvirtadienį     8.00 - 17.00
Penktadienį                          8.00 - 15.45

Pietų pertrauka                    12.00 - 12.45

Dokumentų priėmimo laikas

Pirmadienį - ketvirtadienį      7.30 - 17.00
Penktadienį                           8.00 - 15.45

Informacija apie bylas teikiama:

Marijampolės rūmuose tel. (8 343) 94093 marijampoles.apylinkes@teismas.lt

Vilkaviškio rūmuose tel. (8 342) 20339 vilkaviskio.rumai@teismas.lt

Šakių rūmuose tel. (8 345) 60271 sakiu.rumai@teismas.lt

Jurbarko rūmuose tel. (8 447) 71749 jurbarko.rumai@teismas.lt

Naujienų prenumerata