Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Marijampolės apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Teismo darbo aktualijos – Marijampolės apylinkės teismo teisėjų susirinkime

Teismo darbo aktualijos – Marijampolės apylinkės teismo teisėjų susirinkime
2019-03-06

Pirmąją kalendorinio pavasario dieną Marijampolės apylinkės teismo pirmininkas Laimondas Noreika sukvietė teismo teisėjų susirinkimą. Tai antrasis susirinkimas po 2018 metais įvykusio Lietuvos teismų reorganizavimo, į kurį atvyko 25 teisėjai.

 

Atsižvelgiant į Marijampolės apylinkės teismo struktūros ypatumą, kai teismas sudarytas iš keturių rūmų, nemažu atstumu nutolusių vienas nuo kito, teismo teisėjų susirinkimui teikiamas ypatingas dėmesys. Teismų įstatymas numato, kad teismo teisėjų susirinkimas teismo pirmininkui pataria teismo administravimo klausimais.

 

Teisėjų susirinkimo posėdyje aptartas ir patvirtintas Marijampolės apylinkės teismo 2019 metų organizacinės veiklos priežiūros planas. Buvo išklausytos nuomonės ir priimti sprendimai dėl bylų paskirstymo Marijampolės apylinkės teismo teisėjams ir teisėjų kolegijų sudarymo taisyklių aprašo papildymo ir pakeitimų,  teisėjų darbo krūvio reguliavimo,  teisėjų atostogų grafiko vasaros laikotarpiui sudarymo principų, galimybės teisėjų padėjėjams dirbti nuotoliniu būdu, dėl teisėjų specializacijos koregavimo. Taip pat teisėjams buvo pateikta informacija dėl teismo finansų būklės ir jų valdymo 2018 metais. Ir, be abejonės, aptarti einamieji klausimai.

 

Atkreiptas dėmesys, kad ateityje bus keičiama teismo teisėjų susirinkimų praktika, susirinkimai vyks nuotoliniu būdu  „Skype“ programos pagalba,  dalyvaus visi teismo rūmai.

Apibendrindamas tai, kas svarbiausia, teismo pirmininkas Laimondas Noreika pabrėžė, kad pagal „Nacionalinės teismų administracijos pateiktą baigtų nagrinėti bylų statistiką, 2018 metais Marijampolės apylinkės teismas dirbo didžiausiu krūviu, viršijančiu respublikos vidurkį“.

 

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

Kontaktai žiniasklaidai:

Giedrė Arbačiauskaitė

Marijampolės apylinkės teismo raštinės skyriaus patarėja

(atstovė ryšiams su visuomene ir žiniasklaida)

Tel. (8 343) 94090

El. p. giedre.arbaciauskaite@teismas.lt

https://marijampoles.teismai.lt/

Informacija atnaujinta 2019-04-01 13:10:00