Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Marijampolės apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Tarptautinei vaikų gynimo dienai – virtuali vaikų piešinių paroda

Tarptautinei vaikų gynimo dienai – virtuali vaikų piešinių paroda
2020-05-29

Artėjant birželio 1–ajai, Tarptautinei vaikų gynimo dienai, Marijampolės apylinkės teismo bendruomenė buvo pakviesta pamiršti sunkumus, kylančius darbe nelengvomis karantino sąlygomis, ir susitelkti bendrai, smagiai veiklai. Teismo bendruomenės vaikai geranoriškai sutiko dalyvauti akcijoje – virtualioje vaikų piešinių parodoje tema „Mano mama/tėtė/sesuo/brolis/močiutė/senelis dirba TEISME“.

Sulaukėme trylikos vaikų piešinių, pačiam jauniausiam parodos dalyviui tik trys metai, o vyriausiam – dvylika metų. Skirtingas vaikų amžius, skirtinga branda, taigi ir atlikimo technika skirtinga. Vieniems temai atskleisti pakako spalvoto pieštuko, kitiems – plačios flomasterių ar akvarelės spalvų gamos, ar  netgi profesionalų sukurtos skaitmeninės tapybos programos teikiamų galimybių.

Kai kurie dalyviai parodai pateikė net po keletą piešinių. Penkerių metų Gustė, parodai atsiuntusi tris piešinius, viename jų atskleidė, ko gero, aktualiausią nūdienos problemą – sklandantį virusą, karantino laikotarpiu gerokai pakoregavusį ir teismo darbą. Kviečiame „užeiti“ į virtualią piešinių parodą ir įvertinti, kaip vaikai supranta, kas yra teismas ir ką jame dirba jų patys artimiausi žmonės.

 

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį.

 

Kontaktai žiniasklaidai:

 

Giedrė Arbačiauskaitė

Marijampolės apylinkės teismo raštinės skyriaus patarėja

(atstovė ryšiams su visuomene ir žiniasklaida)

Tel. (8 343) 94090

El. p. giedre.arbaciauskaite@teismas.lt

http://marijampoles.teismai.lt/

Informacija atnaujinta 2020-05-29 14:18:18