Skip to content
Viso rezultatų:
Rodyti visus rezultatus
Lt En
Marijampolės apylinkės teismas
lt
En

NAUJIENOS

Atlikta apklausa apie teismo darbuotojų savijautą karantino metu

Atlikta apklausa apie teismo darbuotojų savijautą karantino metu
2021-04-27

Antrus metus gyvenant karantino sąlygomis Marijampolės apylinkės teisme buvo atlikta darbuotojų apklausa, kurios tikslas – išsiaiškinti, kaip jaučiasi ir su kokiais iššūkiais susiduria darbuotojai dėl šalyje paskelbto karantino ir pasikeitusių darbo organizavimo metodų.

Teismo psichologė Sonata Babarskienė paruošė darbuotojams keturis atvirus klausimus (anketą), ir sulaukusi atsakymų, pateikė apibendrinimą,  kad šalyje įvestas karantinas 37 procentams apklausoje dalyvavusių darbuotojų pakeitė laisvalaikio ir 26 procentams – tarpusavio bendravimo ypatumus. Dėl karantino suvaržymų septyniems procentams pakito vidinė savijauta (atsirado nerimas, įtampa, baimė), taip pat septyniems procentams pakito darbo organizavimo ypatumai. Kad šalyje nustatyti karantino ribojimai visiškai neįtakojo jų vidinės savijautos teigė  23 procentai respondentų.

Pasikeitę teismo darbo organizavimo reikalavimai net 60 procentų respondentų savijautos neįtakojo. Kad atsirado įtampa teigė 18 procentų respondentų. Paaiškėjo, kad septynis procentus respondentų netenkina darbo organizavimo reikalavimai, tačiau 13 procentų yra patenkinti darbo organizavimo reikalavimais ir jaučiasi saugiai.

Didžioji dalis respondentų teigė, kad teismo vadovybė atliko viską, kas reikalinga karantino metu,  kad darbai organizuojami sklandžiai.

Teismo kanclerė Dovilė Pangonytė, inicijavusi šią apklausą, teigia: „Svarbiausia buvo išsiaiškinti, kokiomis nuotaikomis gyvena darbuotojai šiuo sudėtingu laikotarpiu, rūpėjo, kaip neatitolti vienas nuo kito, kad pajusti bendrą kolektyvo „pulsą“. Ši apklausa parodė, kad didžioji dalis darbuotojų gana sklandžiai prisitaikė prie pasikeitusių darbo ir gyvenimo sąlygų. Didelį nerimą keliančių tendencijų nepastebėta.“

Cituodami arba kitaip platindami šią informaciją, nurodykite informacijos šaltinį

 Kontaktai žiniasklaidai:

Giedrė Arbačiauskaitė

Marijampolės apylinkės teismo raštinės skyriaus patarėja

(atstovė ryšiams su visuomene ir žiniasklaida)

Tel. (8 343) 94090

El. paštas giedre.arbaciauskaite@teismas.lt

http://marijampoles.teismai.lt/

Sekite mus www.facebook.com/LietuvosTeismai

Teismo darbo laikas

Pirmadienį - ketvirtadienį     8.00 - 17.00
Penktadienį                          8.00 - 15.45

Pietų pertrauka                    12.00 - 12.45

Dokumentų priėmimo laikas

Pirmadienį - ketvirtadienį      7.30 - 17.00
Penktadienį                           8.00 - 15.45

Informacija apie bylas teikiama:

Marijampolės rūmuose tel. (8 343) 94093

Vilkaviškio rūmuose tel. (8 342) 20339

Šakių rūmuose tel. (8 345) 60271

Jurbarko rūmuose tel. (8 447) 71749

Naujienų prenumerata